Tatil Fırsatı Az insan çokca huzur dedik Sessiz ve sakin tatil için Bizi Arayın
logo-damyan

HAKKIMIZDA

Damyan Çiftliği Datça

Çiftliğimiz özellikle doğa ve naturel hayatı tercih edenler için sessiz, dingin, ve yavaş tatil imkani sunan Datça'nın Karaköy mevkiisindedir. Datça merkeze 6 km mesafededir. Sadece 6 oda, maks 12 misafir ile az insan çokça huzur diyoruz. Sessiz ve sakin bir tatil için 16 yaş ve üzeri misafirlerimizi kabul ediyoruz.

RESTAURANT
HOTEL
SAĞLIK & HUZUR
TUZLU SU HAVUZU
DOĞA

Yoğun ve stresli büyük şehir hayatından çıkıp çok daha sakin bir yaşam ve temiz nefes hayalimizi 2009 yılında ailecek Datça'ya yerleşerek gerçekleştirdik. İlk geldiğimiz yıllarda bomboş bir tarla iken organik toprağında yerleştirdiğimiz sebzeler,ağaçlar ve çiçekler ile yıllar içerisinde bugünkü son halini aldı. Damyan Çiftliği'ni yıllar içerisinde özen ve özveri ile emek ve sevgi ile taş taş üstüne koyarak, yaşanmışlıkları biriktirerek ilmek ilmek dokuduk. Yapımı tam 9 yıl süren bu çiftliğimizde tek tek el işçiği, doğal taş, dövme demir, doğal ahşap, geleneksel mimari ve yerek ustalar kullandık. Tüm bu güzellikleri sizelerle paylaşmak içim 2020 yılında kapımızı sizlere açtık.


Önceliğimiz hijyen! Tüm odalarımızın yerleri dip köşe, arap sabunu ile köpük köpük yıkanıyor ve ardından dezenfekte ediliyor. Odalarda hijyen açısından gereksiz aksesuarlar kullanmadık. Önceliğimiz sağlıklı yaşam! Kimyasa maddelere karşıyız. Doğaya saygılı, vücudumuza negatif enerji verecek plastik ve benzeri madde kullanmıyoruz. Temiz toprak, sıfır ilaç, organik ürünler ve tabii ki kimyasal madde kullanılmayan tuzlu su havuzu... Sadece 6 oda, max 12 misafir ile az insan çokça huzur diyoruz. Sessiz ve sakin bir tatil için 16 yaş ve üzeri misafir kabul ediyoruz.

Huzurlu Tatil İçin

01

Oda Kahvaltı

02

Yetişkin Konsept

03

Huzurlu Tatil