Tatil Fırsatı Az insan çokca huzur dedik Sessiz ve sakin tatil için Bizi Arayın
logo-damyan

Konseptimiz

Çiftliğimizi deniz kıyısında kurmayı hiç düşünmedik. Onun yerine hiç kimyasal kullanılmayan tuzlu su havuzu yaptik. Neden mi ?
Çünkü Datça'da 235 km'lik sahil şeridi, büyüklü küçüklü 52 koy ile dantel gibi bezenmiş bir doğa harikası var. Ister Ege'de isterseniz Akdeniz'de aynı gün içerisinde yüzme şansınız var.

Çiftlikde kullanılan ürünler naturel olarak bahçeden elde edilmektedir. Sabah kahvaltınızda sofranıza gelen yumurtalarımız çiftliğimizdeki tavukların sizlere hediyesidir.

Güler yüzlü personeller ile, aile ortamında kendinizi evinizde hissedeceğiniz yerel lezzetlerle tatlandırılmış ev yemekleri ile ayni zamanda glutensiz, vejetaryen lezzetler de sunulmaktadır.

Ücretsiz:
Kablosuz Internet
Günlük Temizlik
Odalarda Klima
Odalarda Mini Bar
Odalarda Emniyet Kasası
Odalarda Fön Makinası
Odalarda Havlu
Odalarda Hoş Geldin Seti
Plaj Havlusu
Açık Tuzlu Su Havuzu
Otopark

Ücretli
Çamaşırhane
Açık Restaurant
Bar
Tekne Turu
Havalimani Transfer Servisi

Havuzumuzun hemen dibinde bulunan narenciye bahçesinin kokuları eşliğinde havuzun keyfini çıkarabilir, gece havuzda yüzerken yıldızları sayabilirsiniz. İster serinleme havuzunda,ister ahşap platformda, isterseniz de çim alanda güneşlenebilir ve zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz alanımızda plaj havlusu ve peştemal hizmetimiz bulunmaktadır.